Kontakt

HUVUDKONTOR, FÖRSÄLJNING - SVERIGE

city golf europe

CITY GOLF EUROPE AB (Huvudkontor)
Vikingagatan 19, 891 38 Örnsköldsvik
Telefon: 0660-513 00
E-mail: info@citygolf.se

City Golf Europe Tom Lundgren

VD: Tom Lundgren

Tel: 070-244 91 22
E-mail: tom@citygolf.se

City Golf Europe Johnny Nielsen

Chief Designer & Area Manager (Sverige & Danmark): Johnny Nielsen

  • Prospektering av nya banor
  • Försäljning
  • Special design och utformning
  • Efterförsäljning och Service

Tel: 0660-574 33
Mobil: 070-211 83 66
E-mail: johnny@citygolf.se

City Golf Europe Olivia Lindmark

Marknadskoordinator: Olivia Lindmark

  • Marknadsmaterial
  • Webmaster
  • CRM-support
Tel: 0660-574 37
E-mail: olivia@citygolf.se
City Golf Europe Fatima Alibegovic

Ritningar: Fatima Alibegovic

  • CAD 2D / 3D 
  • Animationer
  • Teknisk dokumentation
Tel: 0660-574 38
E-mail: fatima@citygolf.se

Ritningar: Elin Lundgren

Tel: 070-275 64 41
E-mail: elin@citygolf.se

Ritningar: Sebastian Haglund

Tel: 072-703 90 90
E-mail: sebastian@citygolf.se

Bild på Petra Frejborg på City Golf Europe

Redovisning: Leif Larsson

  • Leverantörsskulder
  • Kundfordringar 
  • Moms
Tel: 0660-574 34
E-mail: leif@citygolf.se

Projektledning: Thomas Black

Tel: 072-708 83 00
E-mail: thomas@citygolf.se

Projektledning: Tomas Glud

Tel: 076-015 54 76
E-mail: tomas@citygolf.se

City Golf Europe Gunnar Holmberg

Produktion / Leveranser: Gunnar Holmberg

Tel: 0660-513 00
E-mail: webshop@citygolf.se

City Golf Europe Petri Rasinen

Produktion Minigolf: Petri Räsänen

Tel: 0660-513 00
E-mail: webshop@citygolf.se

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Du kan också kontakta oss genom att fylla i detta formulär. Klicka här: 

kontaktformular_SVE