HUVUDKONTOR, FÖRSÄLJNING - SVERIGE

HUVUDKONTOR, FÖRSÄLJNING - SVERIGE

 
city golf europe

CITY GOLF EUROPE AB
Brogatan 66, 892 34 Domsjö (Örnsköldsvik)
Telefon: 0660-513 00
Fax: 0660-517 66.
E-mail: info@citygolf.se

    
City Golf Europe Peter Hoffman

VD: Peter Hoffman

Tel: 0660-574 30
E-mail: peter@citygolf.se

 

 

  
City Golf Europe Johnny Nielsen

Chief Designer & Area Manager (Sverige & Danmark): Johnny Nielsen

  • Prospektering av nya banor
  • Försäljning
  • Special design och utformning
  • Efterförsäljning och Service

Tel: 0660-574 33
E-mail: johnny@citygolf.se

City Golf Europe Annika SedinMarknadskoordinator: Annika Sedin
  • Marknadsmaterial
  • Webmaster
  • CRM-support
Tel: 0660-574 37
E-mail: annika@citygolf.se
City Golf Europe Magnus ObergProduktionschef: Magnus Öberg
  • Produktion
  • Underleverantörer och leverantörer
  • Inköp
  • Garantianspråk
Tel: 0660-574 31
E-mail: magnus@citygolf.se
City Golf Europe Fatima AlibegovicRitningar: Fatima Alibegovic
  • CAD 2D / 3D 
  • Animationer
  • Teknisk dokumentation
Tel: 0660-574 38
E-mail: fatima@citygolf.se
City Golf Europe Tom LundgrenFinans- & affärsadministratör: Tom Lundgren
  • Ekonomi kontroll
  • Finans- & affärs administration
  • Skatt & moms
Tel: 0660-574 39
E-mail: tom@citygolf.se
Bild på Petra Frejborg på City Golf EuropeRedovisning: Petra Frejborg
  •   Leverantörsskulder
  •  Kundfordringar 
Tel: 0660-574 34
E-mail: petra@citygolf.se
City Golf Europe Gunnar Holmberg

Produktion / Leveranser: Gunnar Holmberg

Tel: 0660-513 00
E-mail: webshop@citygolf.se

City Golf Europe Petri Rasinen

Produktion Minigolf: Petri Räsinen

Tel: 0660-513 00
E-mail: webshop@citygolf.se

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Du kan också kontakta oss genom att fylla i detta formulär. Klicka här: 

kontaktformular_SVE