HUVUDKONTOR, FÖRSÄLJNING - SVERIGE

HUVUDKONTOR, FÖRSÄLJNING - SVERIGE

 
city golf europe

CITY GOLF EUROPE AB
Brogatan 66, 892 34 Domsjö (Örnsköldsvik)
Telefon: 0660-513 00
Fax: 0660-517 66.
E-mail: info@citygolf.se

    
City Golf Europe Tom Lundgren

VD: Tom Lundgren

Tel: 070-244 91 22
E-mail: tom@citygolf.se

 

 

City Golf Europe Peter Hoffman

Senior Advisor: Peter Hoffman

Tel: 070-551 16 17
E-mail: peter@citygolf.se

 

 
City Golf Europe Johnny Nielsen

Chief Designer & Area Manager (Sverige & Danmark): Johnny Nielsen

  • Prospektering av nya banor
  • Försäljning
  • Special design och utformning
  • Efterförsäljning och Service

Tel: 0660-574 33
E-mail: johnny@citygolf.se

City Golf Europe Annika SedinMarknadskoordinator: Annika Sedin
  • Marknadsmaterial
  • Webmaster
  • CRM-support
Tel: 0660-574 37
E-mail: annika@citygolf.se
City Golf Europe Fatima AlibegovicRitningar: Fatima Alibegovic
  • CAD 2D / 3D 
  • Animationer
  • Teknisk dokumentation
Tel: 0660-574 38
E-mail: fatima@citygolf.se
Bild på Petra Frejborg på City Golf EuropeRedovisning: Petra Frejborg
  • Leverantörsskulder
  • Kundfordringar 
  • Moms
Tel: 0660-574 34
E-mail: petra@citygolf.se
Bild på Leif Larsson på City Golf Europe

Ekonomi: Leif Larsson

Tel: 0660-574 35
E-mail: leif@citygolf.se

 

 

City Golf Europe Gunnar Holmberg

Produktion / Leveranser: Gunnar Holmberg

Tel: 0660-513 00
E-mail: webshop@citygolf.se

 

 

City Golf Europe Petri Rasinen

Produktion Minigolf: Petri Räsinen

Tel: 0660-513 00
E-mail: webshop@citygolf.se

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Du kan också kontakta oss genom att fylla i detta formulär. Klicka här: 

kontaktformular_SVE